Czech Design Store otevřen

V Praze se právě otevírá zbrusu nový prostor věnovaný českému designu pod názvem Czech Design Store. Tato obchodní galerie se nachází pár metrů za Národním divadlem, v Opatovické ulici č. 3. 
Czech Design Store

Základní prezentaci tvoří designový nábytek, sklo, svítidla, bytové doplňky, oděvy, autorský šperk. Odlišností od ostatních designových obchodů je propojení s uměním – prostor nabízí umělecké sklo, obrazy, grafiku, sochy. Značný prostor je též věnovaný dětem – nábytek a bytové doplňky, oděvy, knihy, hračky.

Zastoupeny jsou umělci: Lída Vondrová, Radka Kubková, Veronika Černá, Jessica Hoffmeister, Pavla Soukupová, Kateřina Reich, Penocze, Tomáš M. Záhořík, Karel Nepraš, Jiří Pelcl, Gambit Factory, David Kurňavka, Kristýna Mikolášková, František Jungvirt, Lukáš Jabůrek, Pavel Kopřiva junior, Chic by Pig, Chatta home, Mulier, Clockies a další.

Za novým konceptem a realizací stojí Iva Nesvadbová, ředitelka ART PRAGUE FAIR, a Lukáš Pipek, ředitel CZECH DESIGN WEEK. Spojili zde své zkušenosti a názory, a dali tak vzniknout nové platformě, jež umožní designérům a umělcům nabízet své produkty a díla zájemcům o vše nové a originální.

Přečtěte si také...

Nejněžnější dotek designu, nejmilejší probuzení smyslů, nejchutnější odpočinek, nejživější okamžik... Společně se Soffa na jednom Canapé. Buď přítomen, buď slow.
Ročně Prahu navštíví přes půl milionu čínských turistů. Není divu, že čínská delegace pátrá po tom, kde lze sehnat pravý český suvenýr.