První vydání tištěné kapesní mapy

V květnu 2017 vyšlo první číslo tištěné mapy. Mapa byla k dostání zdarma na Czech Design Week a v pražských obchodech jako je Anna Marešová Designers & Whoop.de.doo, Pragtique, Papírna, Kuráž, Koncept Story, ArtMap nebo Papelote.
tistena_mapa

Papírová mapa vznikla za pomoci tiskárny Indigoprint. První vydání bylo představeno především v rámci zahájení jarní přehlídky Czech Design Week, které se konalo na Národní třídě v centru Prahy v květnu 2017. Zde se návštěvníci s námi mohli setkat osobně a my tak získaly přímou zpětnou vazbu. Děkujeme všem za podporu.

Přečtěte si také...

Svou cestou podporuje mladé podnikatele. Na jejich stránkách naleznete několik tzv. Young příběhů. Jeden z nich je o nás. Pět otázek a pět otevřených odpovědí o našich začátcích. Přečtěte si, co nás dovedlo k podnikání, na jaké jsme narazily komplikace, co se nám podařilo a jaké jsou naše plány do budoucna.
Přesycenost dovozovým zbožím nás dovedla k hledání toho lokálního. Našly jsme lásku k řemeslu, pečlivost v procesu a radost z výsledku. Chtěly jsme sdílet naše poznání a podpořit místní tvůrce. Založily jsme průvodce Czech Design Map. Uhasily jsme tak žízeň po objevování míst s profesionálním českým designem.