Rozhovor se startuperem Romanem Sterlym

V rozhovoru s Romanem se dozvíte více informací o našem designovém startupu, proč jsme se rozhodly založit Czech Design Map a jak máme náš podnikatelský záměr vymyšlený.
Mestske_mapy

Roman je úspěšný startuper, a právě proto pomáhá ostatním ve stejné situaci. Více se o něm můžete dočíst na www.startuphelp.cz nebo koukněte na jeho úspěšný portál www.sportcentral.cz. Roman nám pomohl hlavně s marketingem, SEO a rozkryl nám možnosti, jak šířit Czech Design Map k cílovým skupinám i bez závratného kapitálu. Velice přínosné bylo srovnání Czech Design Map s jeho fungujícími portály v oblastech vývoje, funkčnosti, cenotvorby i propagace.

Přečtěte si celý rozhovor o našem startupu na stránkách Startuphelp.cz 

Přečtěte si také...

Svou cestou podporuje mladé podnikatele. Na jejich stránkách naleznete několik tzv. Young příběhů. Jeden z nich je o nás. Pět otázek a pět otevřených odpovědí o našich začátcích. Přečtěte si, co nás dovedlo k podnikání, na jaké jsme narazily komplikace, co se nám podařilo a jaké jsou naše plány do budoucna.
Přesycenost dovozovým zbožím nás dovedla k hledání toho lokálního. Našly jsme lásku k řemeslu, pečlivost v procesu a radost z výsledku. Chtěly jsme sdílet naše poznání a podpořit místní tvůrce. Založily jsme průvodce Czech Design Map. Uhasily jsme tak žízeň po objevování míst s profesionálním českým designem.