Rap

Móda
Pánská móda
Dětská móda
Módní doplňky
Dekorace
Rap_001
Rap_003
Rap_004
Adresa

Tusarova 791
170 00 Praha 7
Česko

Otevírací doba
Po–Pá: 12:00–18:00
Popis

Rap není jenom hudební žánr, ale i česká lifestylová značka. Brand, který nevznikl z kalkulu, ale čisté lásky pro věc. Z potřeby lidí, kteří ho tvoří, pro potřebu lidí, kteří ho nosí.

Kořeny značky Rap sahají do roku 2015, kdy v rámci hudebního vydavatelství Ty Nikdy vzniklo stejnojmenné album rapového dua IF (Idea Fatte). Jeho přímočarý merchandise zlidověl nejen u rapového publika natolik, že se ho Josef Změlík, hlava Ty Nikdy, a Jan Kloss, grafický designér a člen kreativní skupiny OKOLO, rozhodli dále rozvíjet a šířit i mimo label. Trochu v legraci, jako jeden z mnoha koníčků, a trochu vážně, jako reklama na hudební žánr, ve kterém oba vyrůstali a stále působí.

V roce 2019 otevřel Rap svůj první monobrandový obchod v zadní uličce Vnitroblocku v pražských Holešovicích a začal rozšiřovat portfolio nabízených produktů. Kromě základního merchandisingu s jednoduchým logem Rap, který i nadále tvoří gró značky, se v poslední době zaměřuje také na vlastní produkty a spolupráci s místními designéry (např. Petra–D, Jakub Pollág...) či značkami (Braasi).

Cenové rozpětí:
150–5 000 Kč
Bezbariérový přístup:
Ano
Zboží online:
Značky / designéři:

Mohlo by vás zajímat