Showroom Javorina Praha

Nábytek
Interiérové doplňky
Javorina – masivní nábytek
Javorina – stoly, židle, postele
Javorina – postele, židle, komody
Javorina – taburetky
Javorina – showroom
Adresa

Plynární 1617/10
170 00 Praha 7
Česko

Otevírací doba
Po–Pá: 10.00–13.30, 14.00–18.00
So–Ne: Zavřeno
Popis

Příběh značky Javorina se začal psát v roce 1947 na úpatí Tater v obci Spišská Belá. Od svého počátku se společnost zaměřila na truhlářské produkty umělecko-průmyslového charakteru. Nyní je významným výrobcem nábytku z masivního dřeva na Slovensku, v České republice a ve střední Evropě.

Mezinárodní spolupráce, využití moderních technologií i ruční řemeslné práce přinesly značce Javorina mnohá ocenění. Hlavní osobností společnosti Javorina je designér Leo Čellár. Za Českou republiku je zde zastoupeno Studio Vrtiška • Žák a designéři Boris Klimek a Lenka Damová. Javorina se však může pyšnit pečlivým výběrem designérů i z Itálie a Švýcarska.

Ekologický přístup je podstatou společnosti Javorina od jejího založení. Materiály, především dřevo z masivního dubu a amerického ořechu, pocházejí z obnovitelných zdrojů. Za každého zákazníka společnost Javorina vysadí mladý dubový stromek. Povrchová úprava je prováděna na přírodní bázi tak, aby vynikla struktura dřeva. Přírodní rozmanitost jeho kresby dělá z každého produktu unikát.

V showroomu Javorina na vás zapůsobí nadčasový design vytvořen z darů slovenských Tater. Je zde patrná i filozofie založena na přírodnosti, obnovitelnosti, trvanlivosti a kvalitě. Masivní nábytek je zastoupen snad ve všech kategoriích. Společnost Javorina vyrábí postele, komody, stoly, skříňky, knihovny, police, stolky, židle i lavice. Nechybí ani solitéry, kterými oživíte interiér. Z bytových doplňků to jsou zrcadla, hodiny, věšáky, taburetky a zvířecí modely např. divočáka. Přijďte si prožít příběh psaný dřevem.

Cenové rozpětí:
1 300–90 000 Kč
Bezbariérový přístup:
Ano
Zboží online:

Mohlo by vás zajímat