Dark / Concept Store

Móda
Pánská móda
Módní doplňky
Šperk
Batohy a kabelky
Suvenýry
Hodinky
Dark_concept_store
Dark_concept_store
Dark_concept_store
Dark_concept_store
Dark_concept_store
Adresa

Kamenická 20
170 00 Praha
Česko

Otevírací doba
Po, Pá: 17:00–20:00
Út-Čt: 12:00–20:00
So–Ne: 12:00-18:00
Popis

Dark / Concept Store je multibrandový designshop nabízející především české a slovenské streetwearové značky. Interiér, navržen architektem Michalem Kohoutem, sdílí showroom Dark / Concept Store s prodejnou hodinek za5dvanáct. Dále je zde galerijní prostor, kde mohou vystavovat mladí umělci a designéři. Kromě vernisáží jsou do showroomu pravidelně zvány i zajímavé osobnosti a pořádají se zde i workshopy.

Název Dark znázorňuje, že bez tmy by nebylo světlo. Nejedná se tedy o výhradní zastoupení černých a tmavých kolekcí a produktů. Naopak! Obchod nabízí pestrý výběr více jak dvaceti značek, z nichž některé mají své exkluzivní zastoupení právě zde.

Dark / Concept Store byl založen v roce 2019 šperkařkou Eliškou Novákovou. Její tvorbu naleznete pod značkou Things by E. a poznáte ji podle charakteristické kombinace více materiálů. Dalšími šperkařskými značkami jsou NLMT design využívající geometrických tvarů, značka módních doplňků a šperků tny3 a mosazné šperky Ela Chroust.

Móda je pak zastoupena tmavými kolekcemi NTRXZ MVMNT, merchem knihy Slova z pekla, streetovou značkou Cityfolklore, značkou oblečení nejen na jógu Bioga, autorskou módou Šárky Křapové Krapa, minimalistickou Artgi a excentrickou párty módou Princess Tiramisu.

Mezi módními doplňky naleznete městské batohy maďarské značky make.design, koženkové batůžky Liuc nebo elegantní kabelky Venduly Valnohové alias Vena Valnoha. Dámy si zde mohou dopřát ženské pivo Aurosa a pro ty, kteří chtějí prožít Prahu intenzivněji, zde čekají speciální průvodce pro autentičtější zážitek.

Mohlo by vás zajímat