Designum Gallery

Šperk
Suvenýry
Dekorace
Sklo
Porcelán
Svítidla
Designum gallery – šperk, porcelán, sklo
Designum gallery – šperk, porcelán, sklo
Designum gallery – šperk, porcelán, sklo
Designum gallery – šperk, porcelán, sklo
Designum gallery – šperk, porcelán, sklo
Adresa

Nerudova 243/27
118 00 Praha 1
Česko

Otevírací doba
Po–Ne: 10.00–18.00

telefon: +420 257 317 960
e-mail: shop@designum-gallery.cz
Popis

Designum Gallery nalezneme na jedné z nejvyhledávanějších turistických tras v Praze. Zachovalá architektura, bohatá historie a vzpomínky na dětství Jana Nerudy zachycené v jeho Malostranských povídkách dotvářejí kouzlo nejkrásnější ulice této metropole.

Designum Gallery je na pravém místě. Skrze současný český design reflektuje návštěvníkům Prahy stále silnou tradici českého skla a porcelánu. Také nabízí to nejlepší z moderního šperkařství, interiérových doplňků i originálních suvenýrů. Každý produkt má osobní příběh.

Šperky tvoří dominantní část obchodu Designum Gallery. Rozmanitost materiálů i výrobních přístupů dokazuje pestrost tohoto odvětví. Drahé kovy, diamanty i perly zpracovává proslulé studio Zorya. Nastassia Aleinikava kombinuje stříbro se dřevem či minerály. Šperkař Hanuš Lamr ve své práci reflektuje obdiv k přírodě a Klára Šípková prostřednictvím minimalistického šperku vypráví celé příběhy. Dále se zde můžeme setkat se šperky Lucie Houdkové, Evy Růžičkové, Anny Steinerové a studiem Jara design.

České sklo a porcelán zde prezentují ti nejlepší ve svém oboru. Produkty Jiřího Pelcla potvrzují, že český design může být okrasou každodenního i slavnostního stolování. Daniel Piršč vyzývá k hravosti v interiéru pomocí jeho 3D porcelánových tapet (kapky, letadla, růže) a lehkost produktů studia Dechem vám doslova vezme dech.

Zastavte se třeba jen pro malý suvenýr v podobě originálních 3D přáníček značky Porigami, jako milou upomínku na český design.

Cenové rozpětí:
100–20 000 Kč
Služby:
Prodejní galerie, prezentace současného českého designu
Bezbariérový přístup:
Ano

Mohlo by vás zajímat

Praha
  • Papírnictví
Praha
  • Erotické pomůcky
Praha
  • Knihkupectví
Brno
  • Knihkupectví
  • Suvenýry
  • Dekorace