SmetanaQ Showroom

Móda
Módní doplňky
Pánská móda
Obuv
Batohy a kabelky
Šperk
SmatanaQ_Showroom_001
SmatanaQ Showroom_002
SmatanaQ Showroom_003
SmatanaQ Showroom_004
SmatanaQ Showroom_005
Adresa

SmetanaQ, 1. patro, Smetanovo nábřeží 4
110 00 Praha
Česko

Otevírací doba
St–Pá: 13.00–19.00
So: 11:00–18:00
Popis

Budova na Smetanově nábřeží SmetanaQ je pražským kulturním a designovým centrem. Zastřešuje kavárnu, galerii, SmetanaQ Showroom s ateliéry designérů a Deelive Design Store. Ateliéry i Showroom naleznete v prvním poschodí, kde můžete vidět to nejlepší, co v těchto ateliérech vzniká. V Showroomu jsou zastoupeny produkty z oblasti módy, módních doplňků, batohů, kabelek, obuvi a šperků.

Ateliéry je možné osobně navštívit. Setkáte se tak přímo s designéry a nahlédnete do procesu tvorby. Hotové produkty pak můžete zakoupit ve SmetanaQ Showroom, který byl otevřen na podzim roku 2019.

SmetanaQ Showroom nabízí autorskou obuv a doplňky značek SHOEDAISM a Fernando Echeverria, kabelky a šperky z výrazných materiálů Jany Rollo, nadčasové, luxusní, ručně šité kabelky Denisy Adolfové, unisex cestovní tašky a doplňky značky ANNALAB, batohy a brašny výrazného technicistního designu NAUT nebo městské batohy a kožené kabelky KRAS.

V Showroomu se prezentují celkem čtyři módní návrháři. Základní kousky šatníku, které nepodléhají sezónnosti, nabízí značka ODIVI. Unisex oděv vytváří HANA FRISONSOVA, který je charakteristický výraznými siluetami a autorskými potisky. Luxusní, nadčasová a sofistikovaná móda je typická pro Danielu Peškovou a minimalisticky řešené oděvy pro každodenní příležitost vznikají pod značkou KAFKA.

Tvorba šperkařek v Showroomu se pohybuje na pomezí objektu a volného umění. Jemné křivky a uzlíkové šperky jsou typické pro Hanu Polívkovou, futuristický styl Kateřiny Reich je inspirovaný architekturou a vizí budoucnosti a organické tvarosloví typické pro Marii Kobelovou vychází z jejich životních zkušeností.

Mohlo by vás zajímat